Телеканал "Polsat Sport Fight"

Страна вещания:
Неизвестно
Язык вещания:
Неизвестно

Программа на сегодня

  • Показать прошедшие
  • 22:45-00:15: Sporty walki: FEN 49 w Mrągowie - Adrian Zieliński - Kamil Kraska 25.08.2023
  • 00:15-00:40: Z archiwum ESPN: Sugar Ray Robinson's Greatest Hits, część 1
  • 00:40-02:10: Boks: Gala w Rudzie Śląskiej - waga półciężka: Remigiusz Wóz - Tomasz Gromadzki 12.09.2020
  • 02:10-03:50: Sporty walki: Babilon MMA 41 w Bielsku-Białej - Adrian Błeszyński - Filip Tomczak 24.11.2023
  • 03:50-05:20: Sporty walki: KSW 56 - Michał Materla - Robero Soldic 14.11.2021
  • 05:20-06:10: KOTV Classics
  • 06:10-08:00: Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku - waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021
  • 08:00-09:25: Koloseum
  • 09:25-11:40: Sporty walki: FEN 50 w Gliwicach - Eder De Souza - Marcin Łazarz 02.09.2023
  • 11:40-13:35: Sporty walki: Babilon Boxing Show & K1 w Nowym Dworze Mazowieckim - Jan Lodzik - Juanmi Martinez 23.02.2024
  • 13:35-14:05: UFC Connected
  • 14:05-14:40: Boks: Polsat Boxing Promotions 3 w Toruniu - waga superśrednia: Ihosvany Garcia - Przemysław Gorgoń 21.11.2021
  • 14:40-16:25: LIVE! Triathlon: Zawody Championship Series w Hamburgu
  • 16:25-16:45: Z archiwum ESPN: Walka o pasy WBC, WBA, IBF w Atlantic City - waga ciężka: Mike Tyson - Larry Holmes 22.01.1988
  • 16:45-18:30: LIVE! Triathlon: Zawody Championship Series w Hamburgu
  • 18:30-20:20: Sporty walki: Babilon MMA 42 w Żyrardowie - Bartłomiej Gładkowicz - Sergiusz Zając 27.01.2024
  • 20:20-20:30: Z archiwum ESPN: Walka o pasy WBC i WBA w Detroit - waga ciężka: Joe Frazier - Bob Foster 18.11.1970
  • 20:30-22:00: LIVE! FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Sao Paulo - kwalifikacje
  • 22:00-23:05: Boks: Gala w Birmingham - waga średnia: Nathan Heaney - Brad Pauls 20.04.2024
  • 23:05-01:05: Sporty walki: Revolta 5: Robs Group Fight Night w Tczewie - Oskar Herczyk - Michael Dubois 15.03.2024

Программа на завтра (14.07.2024)

  • 23:05-01:05: Sporty walki: Revolta 5: Robs Group Fight Night w Tczewie - Oskar Herczyk - Michael Dubois 15.03.2024
  • 01:05-02:30: Koloseum
  • 02:30-04:40: Sporty walki: KSW 57 - Philip De Fries - Michał Kita 19.12.2020
  • 04:40-06:50: Boks: Gala w Radomiu - waga ciężka: Krzysztof Zimnoch - Joey Abell 09.09.2017
  • 06:50-08:00: Sporty walki: FFF w Zielonej Górze - Paweł Trybała - Marcin Najman 08.06.2019
  • 08:00-09:45: Boks: Rocky Boxing Night w Stężycy - waga ciężka: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023
  • 09:45-11:40: Sporty walki: One Punch w Ostrowcu Świętokrzyskim - Adrian Gunia - Rafael Hudson 05.04.2024
  • 11:40-13:20: Sporty walki: Babilon MMA 43 w Skierniewicach - Mateusz Makarowski - Krzysztof Mendlewski 22.03.2024
  • 13:20-15:10: Boks: Gala w Londynie - waga kogucia: Chris Bourke - Ashley Lane 22.03.2024
  • 15:10-15:50: Z archiwum ESPN: Gala w Nowym Jorku - waga średnia: Sugar Ray Robinson - Denny Moyer 21.10.1961
  • 15:50-17:55: LIVE! Triathlon: Zawody Championship Series w Hamburgu - sztafeta mieszana
  • 17:55-22:00: LIVE! Golf: Genesis Scottish Open - 4. dzień
  • 22:00-22:25: Z archiwum ESPN: Gala w Troy - waga ciężka: Mike Tyson - Jesse Ferguson 16.02.1986
  • 22:25-00:35: Sporty walki: FEN 51 w Lubinie - Cezary Oleksiejczuk - Chris Fishgold 14.10.2023