Телеканал "Polsat Seriale"

Страна вещания:
Неизвестно
Язык вещания:
Неизвестно

Программа на сегодня

  • 00:00-01:00: Strażnik Teksasu 6 | S06E21
  • 01:00-02:00: Strażnik Teksasu 6 | S06E22
  • 02:00-03:00: Ślad - Inne wartości | S01E29
  • 03:00-04:00: Ślad - Wybawiciel | S01E30
  • 04:00-05:00: Ślad - Na prawo i lewo | S01E31
  • 05:00-05:30: Na ratunek 112 - Zdradziecki aloes | S09E559
  • 05:30-06:00: Na ratunek 112 - Zespół Pandas | S09E560
  • 06:00-07:00: Sekrety rodziny - Chrzest | S01E81
  • 07:00-08:00: Gliniarze - Bez śladu | S02E69
  • 08:00-09:00: Gliniarze - W rękach bestii | S02E70
  • 09:00-10:00: Gliniarze - Dziecko niezgody | S02E71
  • 10:00-11:00: Gliniarze - Słodkie kłamstwa | S15E824
  • 11:00-12:00: Gliniarze - Ośmiornica | S15E825
  • 12:00-13:00: Gliniarze - Ostatni sprawiedliwy | S15E826
  • 13:00-14:00: Gliniarze - Sonia | S15E827
  • 14:00-15:00: Gliniarze - Zawiść | S15E828
  • 15:00-15:30: Uroczysko | E11
  • 15:30-16:00: Uroczysko | E12
  • 16:00-16:30: Świat według Kiepskich - Rój | S21E501
  • 16:30-17:00: Świat według Kiepskich - Baśń z Tysiąca i Jednej Nocy | S21E502
  • 17:00-17:30: Świat według Kiepskich - Motywator | S21E503
  • 17:30-18:00: Świat według Kiepskich - Kolędniki | S21E504
  • 18:00-18:30: Świat według Kiepskich - Złoty pociąg | S22E505
  • 18:30-19:00: Świat według Kiepskich - Mocne uderzenie | S22E506
  • 19:00-20:00: Kobra - oddział specjalny | S16E12
  • 20:00-21:00: Kobra - oddział specjalny | S16E13
  • 21:00-22:00: Ślad - Szczur w szkole | S01E33
  • 22:00-23:00: Ślad - Nauczycielka | S01E34
  • 23:00-00:00: Ślad - Pisarz | S01E35

Программа на завтра (01.06.2024)

  • 00:00-01:00: Ślad - Kozioł ofiarny | S01E36
  • 01:00-02:55: Ciche miejsce
  • 02:55-05:20: Nie zadzieraj z fryzjerem
  • 05:20-05:50: Na ratunek 112 - Złamane życie | S09E562
  • 05:50-06:50: Sekrety rodziny - Rodzinne wakacje | S01E82
  • 06:50-07:00: SuperLudzie Extra | E33
  • 07:00-08:00: Gliniarze - Niewinny | S02E72
  • 08:00-09:00: Gliniarze - Zabij tę miłość | S02E73
  • 09:00-10:00: Gliniarze - Urzędnik | S02E74
  • 10:00-10:30: I kto tu rządzi? - Na bosaka | E45
  • 10:30-11:00: I kto tu rządzi? - Zdrowe stosunki | E46
  • 11:00-11:30: I kto tu rządzi? - Czyżby ślub | E47
  • 11:30-12:00: I kto tu rządzi? - Siostry Elżbietanki | E48
  • 12:00-12:30: Świat według Kiepskich - Armagiedon | E02
  • 12:30-13:00: Świat według Kiepskich - Bara-bara | E03
  • 13:00-13:30: Świat według Kiepskich - Benefis | E04
  • 13:30-14:00: Świat według Kiepskich - Betonowe pośladki | E05
  • 14:00-14:40: Allo, Allo - Pogrzeb René | S01E06
  • 14:40-15:20: Allo, Allo - Czerwone cięcie pułkownika | S01E07
  • 15:20-16:00: Allo, Allo - Taniec Hitler Jugend | S01E08
  • 16:00-16:40: 13 posterunek 2 | S02E37
  • 16:40-17:20: 13 posterunek 2 | S02E38
  • 17:20-18:00: 13 posterunek 2 | S02E39
  • 18:00-19:00: Gliniarze - Rywal | S10E555
  • 19:00-20:00: Gliniarze - Listonosz | S10E556
  • 20:00-21:00: Gliniarze - Gracze | S10E557
  • 21:00-22:00: Gliniarze - Nielegalna córka | S10E558
  • 22:00-23:00: Gliniarze - Zasadzka | S10E559
  • 23:00-00:05: Narcos 3 - Bez wyjścia | S03E27