Телеканал "Новый христианский"

Страна вещания:
Неизвестно
Язык вещания:
Неизвестно

Программа на сегодня

  • Показать прошедшие
  • 00:00-01:00: д/ф Третій день
  • 01:00-01:30: Служіння Девіда Хасавея
  • 01:30-02:00: Прославлення
  • 02:00-03:00: Уроки біблійної школи 2023
  • 03:00-03:30: Клуб 700
  • 03:30-04:00: Прославлення
  • 04:00-05:00: Проповідь Сергія Цалка
  • 05:00-05:30: Боже пророче слово
  • 05:30-06:00: Прославлення
  • 06:00-06:03: Щоденний хліб
  • 06:03-07:00: Проповідь Едвіна Альвареса
  • 07:00-07:03: Щоденний хліб
  • 07:03-08:00: м/с Суперкнига
  • 08:00-08:03: Щоденний хліб
  • 08:03-08:33: Боже пророче слово
  • 08:33-09:00: Прославлення
  • 09:00-09:01: Загальнонаціональна хвилина мовчання
  • 09:01-09:04: Щоденний хліб
  • 09:04-10:04: Повнота радості життя
  • 10:04-10:07: Щоденний хліб
  • 10:07-11:00: Проповідь Ірини Тищенко
  • 11:00-11:30: Прославлення
  • 11:30-12:00: Клуб 700
  • 12:00-13:00: Уроки біблійної школи 2023
  • 13:00-13:30: Прославлення
  • 13:30-14:00: Боже пророче слово
  • 14:00-15:00: Проповідь Вадима Савіна
  • 15:00-16:00: м/с Суперкнига
  • 16:00-16:30: Прославлення
  • 16:30-17:00: Уроки біблійної школи 2023
  • 17:00-17:30: Боже пророче слово
  • 17:30-18:00: Повнота радості життя
  • 18:00-19:00: Я бачив Бога
  • 19:00-19:30: Прославлення
  • 19:30-20:00: Програма Богдана Демборинського
  • 20:00-21:00: Проповідь Бориса Грисенка
  • 21:00-21:30: Прославлення
  • 21:30-22:00: Боже пророче слово
  • 22:00-23:00: Уроки біблійної школи 2023
  • 23:00-01:00: Конференція Звільнююча молитва 2021

Программа на завтра (31.05.2024)

  • 23:00-01:00: Конференція Звільнююча молитва 2021
  • 01:00-04:00: х/ф Євангеліє від Матвія
  • 04:00-04:30: Прославлення
  • 04:30-05:00: Клуб 700
  • 05:00-05:30: Повнота радості життя
  • 05:30-06:00: Прославлення
  • 06:00-06:03: Щоденний хліб
  • 06:03-07:00: Проповідь Ірини Тищенко
  • 07:00-07:03: Щоденний хліб
  • 07:03-08:00: м/с Ієсодо
  • 08:00-08:03: Щоденний хліб
  • 08:03-08:33: Боже пророче слово
  • 08:33-09:00: Прославлення
  • 09:00-09:01: Загальнонаціональна хвилина мовчання
  • 09:01-09:04: Щоденний хліб
  • 09:04-09:34: Програма Богдана Демборинського
  • 09:34-10:04: Уроки біблійної школи 2023
  • 10:04-10:07: Щоденний хліб
  • 10:07-11:00: Я бачив Бога
  • 11:00-11:30: Клуб 700
  • 11:30-12:00: Повнота радості життя
  • 12:00-12:30: Програма Богдана Демборинського
  • 12:30-13:30: Проповідь Вадима Савіна
  • 13:30-14:00: Прославлення
  • 14:00-14:30: Служіння Девіда Хасавея
  • 14:30-15:00: Повнота радості життя
  • 15:00-16:00: м/с Ієсодо
  • 16:00-16:30: Боже пророче слово
  • 16:30-17:00: Прославлення
  • 17:00-17:30: Уроки біблійної школи 2023
  • 17:30-18:00: Повнота радості життя
  • 18:00-19:00: Проповідь Бориса Грисенка
  • 19:00-20:00: Відповіді з Русланом Кухарчуком
  • 20:00-20:30: Боже пророче слово
  • 20:30-21:00: Прославлення
  • 21:00-21:30: Програма Богдана Демборинського
  • 21:30-22:00: Уроки біблійної школи 2023
  • 22:00-23:00: Проповідь Бориса Грисенка
  • 23:00-23:30: Прославлення
  • 23:30-00:00: Служіння Девіда Хасавея