Телеканал "MAX Sport 3"

Страна вещания:
Неизвестно
Язык вещания:
Неизвестно

Программа на сегодня

  • Показать прошедшие
  • 23:15-02:15: UFC 303: Перейра срещу Прохазка Алекс Перейра срещу Ижи Прохазка
  • 02:15-04:00: Нидерландска Ередивизи: ПСВ Айндховен - Валвайк ПСВ Айндховен - Валвайк
  • 04:00-06:00: Нидерландска Ередивизи: Витес - Аякс Витес - Аякс
  • 06:00-11:00: Nascar Cup Series: Състезание в Тенеси Състезание в Тенеси
  • 11:00-12:15: Moto 3: Състезание за Голямата награда на Франция Състезание за Голямата награда на Франция
  • 12:15-13:30: Moto 2: Състезание за Голямата награда на Франция Състезание за Голямата награда на Франция
  • 13:30-15:30: Moto GP: Състезание за Голямата награда на Франция Състезание за Голямата награда на Франция
  • 15:30-18:00: Баскетбол - Купа на България: Балкан - Спартак Плевен Първи полуфинал
  • 18:00-20:30: Волейбол - Купа на България: Дея - ЦСКА Първи полуфинал
  • 20:30-23:00: Суперкарс 2024г.: Първо състезание в Таунсвил Първо състезание в Таунсвил
  • 23:00-01:00: Копа Америка: Аржентина - Канада Първи полуфинал

Программа на завтра (13.07.2024)

  • 23:00-01:00: Копа Америка: Аржентина - Канада Първи полуфинал
  • 01:00-03:00: Диамантена лига 2024г.: Турнир в Монако Турнир в Монако
  • 03:00-04:00: Европейски рали шампионат: Естония SSS Tartu vald
  • 04:00-05:00: Европейски рали шампионат: Естония SS12 Kambja 1
  • 05:00-06:00: Европейски рали шампионат: Естония SS14 Kambja 2 - Power Stage
  • 06:00-07:45: Нидерландска Ередивизи: НЕК Неймеген - Гоу Ахед Игълс Плейоф първи полуфинал
  • 07:45-11:15: Nascar Cup Series: Състезание в Чикаго Състезание в Чикаго
  • 11:15-12:25: Moto 3: Състезание за Голямата награда на Каталуния Състезание за Голямата награда на Каталуния
  • 12:25-13:40: Moto 2: Състезание за Голямата награда на Каталуния Състезание за Голямата награда на Каталуния
  • 13:40-15:30: Moto GP: Състезание за Голямата награда на Каталуния Състезание за Голямата награда на Каталуния
  • 15:30-18:00: Баскетбол - Купа на България: Рилски Спортист - Черноморец Втори полуфинал
  • 18:00-20:45: Волейбол - Купа на България: Левски - Монтана Втори полуфинал
  • 20:45-23:15: Суперкарс 2024г.: Второ състезание в Таунсвил Второ състезание в Таунсвил
  • 23:15-01:30: Копа Америка: Уругвай - Колумбия Втори полуфинал