Телеканал "Eurosport 2 HD PL"

Страна вещания:
Неизвестно
Язык вещания:
Неизвестно

Программа на сегодня

  • Показать прошедшие
  • 00:00-00:30: Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Val di Sole - cross country short track kobiet
  • 00:30-01:00: Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Val di Sole - cross country short track mężczyzn
  • 01:00-01:45: Motocross: Mistrzostwa świata w Kegums - 1. wyścig w klasie MX2
  • 01:45-02:30: Motocross: Mistrzostwa świata w Kegums - 1. wyścig w klasie MXGP
  • 02:30-03:15: Motocross: Mistrzostwa świata w Kegums - 2. wyścig w klasie MX2
  • 03:15-04:00: Motocross: Mistrzostwa świata w Kegums - 2. wyścig w klasie MXGP
  • 04:00-05:30: Kolarstwo: Wyścig dookoła Słowenii - 3. etap
  • 05:30-07:00: Kolarstwo: Wyścig dookoła Belgii - 3. etap
  • 07:00-08:00: Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City - finały boulderingu kobiet
  • 08:00-09:00: Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City - finały boulderingu mężczyzn
  • 09:00-10:00: Kolarstwo: Wyścig dookoła Słowenii - 3. etap
  • 10:00-11:50: FIA World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Le Mans
  • 11:50-14:00: Kolarstwo kobiet: Tour de Suisse - 1. etap
  • 14:00-15:55: Kolarstwo: Wyścig dookoła Słowenii - 4. etap
  • 15:55-17:00: Żużel: Grand Prix Szwecji - kwalifikacje
  • 17:00-18:15: Kolarstwo: Wyścig dookoła Belgii - 4. etap
  • 18:15-19:15: Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Val di Sole - zjazd kobiet
  • 19:15-20:15: Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Val di Sole - zjazd mężczyzn
  • 20:15-21:00: Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City - finały boulderingu kobiet
  • 21:00-22:00: Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City - finały boulderingu mężczyzn
  • 22:00-23:00: Kolarstwo: Wyścig dookoła Słowenii - 4. etap
  • 23:00-00:00: Kolarstwo: Wyścig dookoła Belgii - 4. etap

Программа на завтра (16.06.2024)

  • 00:00-01:00: Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Val di Sole - zjazd mężczyzn
  • 01:00-02:30: Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City - finały boulderingu kobiet
  • 02:30-04:00: Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City - finały boulderingu mężczyzn
  • 04:00-05:30: Kolarstwo: Wyścig dookoła Słowenii - 4. etap
  • 05:30-07:00: Kolarstwo: Wyścig dookoła Belgii - 4. etap
  • 07:00-07:30: Motocross: Mistrzostwa świata w Kegums - 1. wyścig w klasie MX2
  • 07:30-08:00: Motocross: Mistrzostwa świata w Kegums - 2. wyścig w klasie MX2
  • 08:00-09:00: Motocross: Mistrzostwa świata w Kegums - 1. wyścig w klasie MXGP
  • 09:00-10:00: Motocross: Mistrzostwa świata w Kegums - 2. wyścig w klasie MXGP
  • 10:00-11:00: Kolarstwo: Wyścig dookoła Słowenii - 4. etap
  • 11:00-11:45: Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Val di Sole - zjazd mężczyzn
  • 11:45-14:00: Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Val di Sole - cross country olympic kobiet
  • 14:00-16:15: Kolarstwo: Wyścig dookoła Słowenii - 5. etap
  • 16:15-18:30: Kolarstwo: Wyścig dookoła Belgii - 5. etap
  • 18:30-19:00: Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Val di Sole - cross country olympic kobiet
  • 19:00-20:00: Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Val di Sole - cross country olympic mężczyzn
  • 20:00-21:00: Kolarstwo
  • 21:00-22:00: Kolarstwo
  • 22:00-23:00: Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Val di Sole - cross country olympic mężczyzn
  • 23:00-00:00: Wspinaczka