Телеканал "Дiм"

Страна вещания:
Неизвестно
Язык вещания:
Неизвестно

Программа на сегодня

  • Показать прошедшие
  • 00:00-04:15: Культурологічні програми
  • 04:15-04:45: Солов'їне шоу
  • 04:45-05:15: Історія війни
  • 05:15-06:00: Новини
  • 06:00-06:40: Хрін та редька
  • 06:40-06:50: Буковинські загадки
  • 06:50-07:30: #Муз_оборона
  • 07:30-09:00: Ранок вдома
  • 09:00-09:01: Загальнонаціональна хвилина мовчання
  • 09:01-10:00: Ранок вдома
  • 10:00-10:30: т/с Примарна спадщина
  • 10:30-11:20: т/с Під небом
  • 11:20-12:05: Однією правою
  • 12:05-12:40: Наші без раші
  • 12:40-14:05: Узол і Манько
  • 14:05-14:55: З України
  • 14:55-15:35: Хрін та редька
  • 15:35-15:45: Буковинські загадки
  • 15:45-16:15: Історія війни
  • 16:15-16:45: Майстер справи
  • 16:45-17:00: Незвідана Україна
  • 17:00-17:30: Солов'їне шоу
  • 17:30-18:15: Однією правою
  • 18:15-19:00: Наші без раші
  • 19:00-20:00: Узол і Манько
  • 20:00-20:45: Точка опори
  • 20:45-21:00: Наші без раші
  • 21:00-21:30: т/с Примарна спадщина
  • 21:30-22:20: т/с Під небом
  • 22:20-22:30: Культурологічні програми
  • 22:30-23:15: Новини
  • 23:15-00:05: З України

Программа на завтра (29.05.2024)

  • 23:15-00:05: З України
  • 00:05-04:15: Культурологічні програми
  • 04:15-04:45: Солов'їне шоу
  • 04:45-05:15: Історія війни
  • 05:15-06:00: Новини
  • 06:00-06:40: Хрін та редька
  • 06:40-06:50: Буковинські загадки
  • 06:50-07:30: #Муз_оборона
  • 07:30-09:00: Ранок вдома
  • 09:00-09:01: Загальнонаціональна хвилина мовчання
  • 09:01-10:00: Ранок вдома
  • 10:00-10:30: т/с Примарна спадщина
  • 10:30-11:20: т/с Під небом
  • 11:20-12:05: Однією правою
  • 12:05-12:40: Наші без раші
  • 12:40-14:10: Узол і Манько
  • 14:10-14:55: З України
  • 14:55-15:35: Хрін та редька
  • 15:35-15:45: Буковинські загадки
  • 15:45-16:15: Історія війни
  • 16:15-16:45: Майстер справи
  • 16:45-17:00: Незвідана Україна
  • 17:00-17:30: Солов'їне шоу
  • 17:30-18:15: Однією правою
  • 18:15-18:45: Наші без раші
  • 18:45-20:00: Узол і Манько
  • 20:00-20:50: Код ідентичності
  • 20:50-21:00: Культурологічні програми
  • 21:00-21:30: т/с Примарна спадщина
  • 21:30-22:20: т/с Під небом
  • 22:20-22:30: Культурологічні програми
  • 22:30-23:15: Новини
  • 23:15-00:00: З України