Телеканал "ČT1"

Страна вещания:
Неизвестно
Язык вещания:
Неизвестно

Программа на сегодня

  • Показать прошедшие
  • 22:36-00:04: 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
  • 00:04-00:05: Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
  • 00:05-01:35: Místo činu - Frankfurt
  • 01:35-02:05: AZ-kvíz
  • 02:05-02:25: Jaroměřice nad Rokytnou
  • 02:25-02:50: Zajímavosti z regionů
  • 02:50-03:15: Bydlení je hra
  • 03:15-05:46: Dobré ráno
  • 05:46-06:15: 13. komnata Jany Doleželové
  • 06:15-06:30: Černé ovce
  • 06:30-06:59: Události v regionech
  • 06:59-10:00: Studio 6
  • 10:00-11:05: Zavolejte porodní sestřičky XI (7/8)
  • 11:05-11:35: Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli
  • 11:35-12:40: My všichni školou povinní (1/13)
  • 12:40-13:00: Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice
  • 13:00-13:20: Zprávy ve 12
  • 13:20-13:30: Předpověď počasí, sportovní zprávy
  • 13:30-15:05: Sama doma
  • 15:05-15:25: Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice
  • 15:25-16:47: Jak se točí Rozmarýny
  • 16:47-17:48: Zavolejte porodní sestřičky XI (8/8)
  • 17:48-18:15: Plné hnízdo v Královéhradeckém kraji II
  • 18:15-18:41: AZ-kvíz
  • 18:15-18:42: AZ-kvíz
  • 18:41-19:00: Černé ovce
  • 18:42-19:00: Černé ovce
  • 19:00-19:25: Události v regionech
  • 19:25-19:55: Kde domov můj?
  • 19:55-20:00: Události za okamžik a počasí
  • 20:00-20:56: Události
  • 20:56-21:06: Branky, body, vteřiny
  • 21:06-21:10: Losování Sportky a Šance
  • 21:06-21:11: Losování Sportky a Šance
  • 21:10-22:22: Četnické humoresky (21/39)
  • 21:11-22:23: Četnické humoresky (21/39)
  • 22:22-22:50: 13. komnata Tomáše Engeho
  • 22:23-22:50: 13. komnata Tomáše Engeho
  • 22:50-23:24: Gejzír
  • 23:24-23:25: Výsledky losování Šťastných 10
  • 23:25-01:35: Sametoví vrazi

Программа на завтра (30.05.2024)

  • 23:25-01:35: Sametoví vrazi
  • 01:35-02:30: Marie Antoinetta (8/8)
  • 02:30-02:56: AZ-kvíz
  • 02:56-03:15: Mnohotvárná Troja
  • 03:15-05:46: Dobré ráno
  • 03:15-05:47: Dobré ráno
  • 05:46-06:15: Kluci v akci
  • 05:47-06:15: Kluci v akci
  • 06:15-06:30: Černé ovce
  • 06:30-06:59: Události v regionech
  • 06:59-10:05: Studio 6
  • 10:05-10:25: Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice
  • 10:25-11:25: Zavolejte porodní sestřičky XI (8/8)
  • 11:25-11:43: Písničky Vinohradských
  • 11:43-12:10: Kluci v akci
  • 12:10-12:40: AZ-kvíz
  • 12:40-13:00: Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice
  • 13:00-13:20: Zprávy ve 12
  • 13:20-13:30: Předpověď počasí, sportovní zprávy
  • 13:30-15:00: Sama doma
  • 15:00-15:30: Buchty po ránu
  • 15:30-15:50: Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice
  • 15:50-16:45: Hitparáda televizní zábavy
  • 16:45-18:15: Zavolejte porodní sestřičky XII: Vánoční speciál
  • 18:15-18:40: AZ-kvíz
  • 18:40-19:00: Černé ovce
  • 19:00-19:25: Události v regionech
  • 19:25-19:55: Kde domov můj?
  • 19:55-20:00: Události za okamžik a počasí
  • 20:00-20:56: Události
  • 20:56-21:10: Branky, body, vteřiny
  • 21:10-22:20: Rédl (2/4)
  • 22:20-23:16: Máte slovo s M. Jílkovou
  • 23:16-23:40: Na stopě
  • 23:40-23:41: Maigret IV (1)
  • 23:40-23:42: Maigret IV (1)
  • 23:41-01:15: Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
  • 23:42-01:15: Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty