Телеканал "Bloomberg HT TR"

Страна вещания:
Неизвестно
Язык вещания:
Неизвестно

Программа на сегодня

  • Показать прошедшие
  • 23:10-00:05: Akustikhane
  • 00:05-00:30: The David Rubenstein Show
  • 00:30-01:20: Aslı Şafak'la Işin Aslı
  • 01:20-01:45: Reklamarkası
  • 01:45-02:10: Sürdürülebilir Gelecek
  • 02:10-02:35: Yapay Zeka Merkezi
  • 02:35-03:00: Iş Dünyası
  • 03:00-03:55: Akustikhane
  • 03:55-04:20: Reklamarkası
  • 04:20-04:45: Sürdürülebilir Gelecek
  • 04:45-05:10: Yapay Zeka Merkezi
  • 05:10-05:40: Iş Dünyası
  • 05:40-06:05: The David Rubenstein Show
  • 06:05-07:00: Aslı Şafak'la Işin Aslı
  • 07:00-07:50: Grand Designs House Of The…
  • 07:50-08:20: The David Rubenstein Show
  • 08:20-08:45: Gündem Teknoloji
  • 08:45-09:10: Tarım Analiz
  • 09:10-09:40: Reklamarkası
  • 09:40-11:00: Spor Kulübü
  • 11:00-11:30: Eğitim Merkezi
  • 11:30-12:00: Geleceğin Dünyası
  • 12:00-12:30: Onsuz Hayat Olmaz
  • 12:30-13:00: Güneşin Rotası
  • 13:00-14:30: Tarih Keyfi
  • 14:30-15:00: Iş Dünyası
  • 15:00-15:30: Yeni Nesil Işler
  • 15:30-16:50: Pandoranın Merakı
  • 16:50-17:15: Sürdürülebilir Gelecek
  • 17:15-17:45: Yapay Zeka Merkezi
  • 17:45-18:10: Finansal Teknoloji
  • 18:10-18:35: Üst Düzey
  • 18:35-20:00: Ali Ile Aramızda
  • 20:00-21:00: Aslı Şafak'la Işin Aslı
  • 21:00-22:00: Ece Saruhan'la Oyuna Devam
  • 22:00-22:45: Akustikhane
  • 22:45-23:15: Greatest Escapes The Country
  • 23:15-23:45: The David Rubenstein Show
  • 23:45-00:30: Aslı Şafak'la Işin Aslı
  • 23:45-00:45: Aslı Şafak'la Işin Aslı

Программа на завтра (16.06.2024)

  • 23:45-00:30: Aslı Şafak'la Işin Aslı
  • 23:45-00:45: Aslı Şafak'la Işin Aslı
  • 00:30-01:20: Ece Saruhan'la Oyuna Devam
  • 01:20-02:10: Akustikhane
  • 02:10-02:35: Geleceğin Dünyası
  • 02:35-03:00: Yeni Nesil Işler
  • 03:00-03:25: Onsuz Hayat Olmaz
  • 03:25-03:50: Güneşin Rotası
  • 03:50-04:15: Eğitim Merkezi
  • 04:15-04:40: Tarım Analiz
  • 04:40-05:20: Akustikhane
  • 05:20-06:10: Ece Saruhan'la Oyuna Devam
  • 06:10-07:00: Aslı Şafak'la Işin Aslı
  • 07:00-07:25: The David Rubenstein Show
  • 07:25-08:10: Akustikhane
  • 08:10-09:05: Ece Saruhan'la Oyuna Devam
  • 09:05-10:30: Pandoranın Merakı
  • 10:30-11:00: Boat Show
  • 11:00-11:50: Rachel Khoo's Chocolat
  • 11:50-12:20: Donal's Family Kitchen
  • 12:20-13:00: Greatest Escapes The Country
  • 13:00-14:00: Grand Designs
  • 14:00-14:30: The David Rubenstein Show
  • 14:30-15:05: Boat Show
  • 15:05-15:35: Donal's Family Kitchen
  • 15:35-16:20: Rachel Khoo's Chocolat
  • 16:20-16:55: Greatest Escapes The Country
  • 16:55-17:50: Grand Designs
  • 17:50-18:20: The David Rubenstein Show
  • 18:20-19:05: Akustikhane
  • 19:05-20:00: Ece Saruhan'la Oyuna Devam
  • 20:00-21:00: Aslı Şafak'la Işin Aslı
  • 21:00-22:00: Ht Kulüp
  • 22:00-23:25: Ali Ile Aramızda
  • 23:25-23:55: The David Rubenstein Show
  • 23:55-00:55: Aslı Şafak'la Işin Aslı