Телеканал "Balticum Platinum"

Страна вещания:
Неизвестно
Язык вещания:
Неизвестно

Программа на сегодня

  • 00:00-01:00: Ėjimas žirgu (Хід коня), Drama, Ukraina, 2022
  • 01:00-04:00: Romeo ir Džuljeta iš Čerkasų (Ромео і Джульєтта з Черкас), Komedija, Ukraina, 2021
  • 04:00-07:00: Pertrauka
  • 07:00-08:00: Aš netikiu (Я не верю), Drama, Ukraina, 2021
  • 08:00-09:00: Aš netikiu (Я не верю), Drama, Ukraina, 2021
  • 09:00-10:00: Romeo ir Džuljeta iš Čerkasų (Ромео і Джульєтта з Черкас), Komedija, Ukraina, 2021
  • 10:00-11:00: Audra virš Tichorečės (Гроза над Тихоречьем), Drama, Melodrama, Ukraina
  • 11:00-12:00: Audra virš Tichorečės (Гроза над Тихоречьем), Drama, Melodrama, Ukraina
  • 12:00-13:00: Audra virš Tichorečės (Гроза над Тихоречьем), Drama, Melodrama, Ukraina
  • 13:00-14:00: Audra virš Tichorečės (Гроза над Тихоречьем), Drama, Melodrama, Ukraina
  • 14:00-15:00: Antrasis šansas (Другий шанс на перше кохання), Drama, Ukraina, 2020
  • 15:00-16:00: Antrasis šansas (Другий шанс на перше кохання), Drama, Ukraina, 2020
  • 16:00-17:00: Antrasis šansas (Другий шанс на перше кохання), Drama, Ukraina, 2020
  • 17:00-18:00: Antrasis šansas (Другий шанс на перше кохання), Drama, Ukraina, 2020
  • 18:00-19:00: Romeo ir Džuljeta iš Čerkasų (Ромео і Джульєтта з Черкас), Komedija, Ukraina, 2021
  • 19:00-21:00: Vienuoliktukas iš Moršino (11 детей из Моршина), Komedija, Detektyvas, Ukraina, 2019
  • 21:00-22:00: Aš netikiu (Я не верю), Drama, Ukraina, 2021
  • 22:00-23:00: Aš netikiu (Я не верю), Drama, Ukraina, 2021
  • 23:00-00:00: Audra virš Tichorečės (Гроза над Тихоречьем), Drama, Melodrama, Ukraina

Программа на завтра (01.06.2024)

  • 00:00-01:00: Audra virš Tichorečės (Гроза над Тихоречьем), Drama, Melodrama, Ukraina
  • 01:00-02:00: Audra virš Tichorečės (Гроза над Тихоречьем), Drama, Melodrama, Ukraina
  • 02:00-05:00: Audra virš Tichorečės (Гроза над Тихоречьем), Drama, Melodrama, Ukraina
  • 05:00-07:00: Pertrauka
  • 07:00-08:00: Romeo ir Džuljeta iš Čerkasų (Ромео і Джульєтта з Черкас), Komedija, Ukraina, 2021
  • 08:00-09:00: Aš netikiu (Я не верю), Drama, Ukraina, 2021
  • 09:00-10:00: Aš netikiu (Я не верю), Drama, Ukraina, 2021
  • 10:00-11:00: Antrasis šansas (Другий шанс на перше кохання), Drama, Ukraina, 2020
  • 11:00-12:00: Antrasis šansas (Другий шанс на перше кохання), Drama, Ukraina, 2020
  • 12:00-13:00: Antrasis šansas (Другий шанс на перше кохання), Drama, Ukraina, 2020
  • 13:00-14:00: Antrasis šansas (Другий шанс на перше кохання), Drama, Ukraina, 2020
  • 14:00-15:00: Romeo ir Džuljeta iš Čerkasų (Ромео і Джульєтта з Черкас), Komedija, Ukraina, 2021
  • 15:00-16:00: Amžiaus skirtumas (Разница в возрасте), Komedija, Melodrama, Ukraina, 2021
  • 16:00-17:00: Amžiaus skirtumas (Разница в возрасте), Komedija, Melodrama, Ukraina, 2021
  • 17:00-18:00: Amžiaus skirtumas (Разница в возрасте), Komedija, Melodrama, Ukraina, 2021
  • 18:00-19:00: Amžiaus skirtumas (Разница в возрасте), Komedija, Melodrama, Ukraina, 2021
  • 19:00-21:00: Tvirtovė (Сторожевая застава), Nuotykių, Fantastinis, Ukraina, 2017
  • 21:00-22:00: Aš netikiu (Я не верю), Drama, Ukraina, 2021
  • 22:00-23:00: Aš netikiu (Я не верю), Drama, Ukraina, 2021
  • 23:00-00:00: Ėjimas žirgu (Хід коня), Drama, Ukraina, 2022