Телеканал "ATV Bazmoc TV"

Страна вещания:
Неизвестно
Язык вещания:
Неизвестно

Программа на сегодня

  • 23:45-00:30: т/с Ոսկորները. մաս 2
  • 00:30-01:15: т/с Քասլ. մաս 23
  • 01:15-02:00: т/с Քասլ. մաս 1
  • 02:00-02:45: т/с Սև ցուցակ. մաս 11
  • 02:45-03:30: т/с Սև ցուցակ. մաս 12
  • 03:30-04:15: т/с Գերբնականը. մաս 15
  • 04:15-05:00: т/с Գերբնականը. մաս 16
  • 05:00-05:45: т/с Ոսկորները. մաս 1
  • 05:45-06:30: т/с Ոսկորները. մաս 2
  • 06:30-07:15: т/с Քասլ. մաս 23
  • 07:15-08:00: т/с Քասլ. մաս 1
  • 08:00-08:45: т/с Սև ցուցակ. մաս 11
  • 08:45-09:30: т/с Սև ցուցակ. մաս 12
  • 09:30-10:15: т/с Գերբնականը. մաս 15
  • 10:15-11:00: т/с Գերբնականը. մաս 16
  • 11:00-11:45: т/с Ոսկորները. մաս 1
  • 11:45-12:30: т/с Ոսկորները. մաս 2
  • 12:30-13:15: т/с Քասլ. մաս 23
  • 13:15-14:00: т/с Քասլ. մաս 1
  • 14:00-14:45: т/с Սև ցուցակ. մաս 11
  • 14:45-15:30: т/с Սև ցուցակ. մաս 12
  • 15:30-16:15: т/с Գերբնականը. մաս 15
  • 16:15-17:00: т/с Գերբնականը. մաս 16
  • 17:00-17:45: т/с Ոսկորները. մաս 3
  • 17:45-18:30: т/с Ոսկորները. մաս 4
  • 18:30-19:15: т/с Քասլ. մաս 2
  • 19:15-20:00: т/с Քասլ. մաս 3
  • 20:00-20:45: т/с Սև ցուցակ. մաս 13
  • 20:45-21:30: т/с Սև ցուցակ. մաս 14
  • 21:30-22:15: т/с Գերբնականը. մաս 17
  • 22:15-23:00: т/с Գերբնականը. մաս 18
  • 23:00-23:45: т/с Ոսկորները. մաս 3
  • 23:45-00:30: т/с Ոսկորները. մաս 4

Программа на завтра (30.05.2024)

  • 23:45-00:30: т/с Ոսկորները. մաս 4
  • 00:30-01:15: т/с Քասլ. մաս 2
  • 01:15-02:00: т/с Քասլ. մաս 3
  • 02:00-02:45: т/с Սև ցուցակ. մաս 13
  • 02:45-03:30: т/с Սև ցուցակ. մաս 14
  • 03:30-04:15: т/с Գերբնականը. մաս 17
  • 04:15-05:00: т/с Գերբնականը. մաս 18
  • 05:00-05:45: т/с Ոսկորները. մաս 3
  • 05:45-06:30: т/с Ոսկորները. մաս 4
  • 06:30-07:15: т/с Քասլ. մաս 2
  • 07:15-08:00: т/с Քասլ. մաս 3
  • 08:00-08:45: т/с Սև ցուցակ. մաս 13
  • 08:45-09:30: т/с Սև ցուցակ. մաս 14
  • 09:30-10:15: т/с Գերբնականը. մաս 17
  • 10:15-11:00: т/с Գերբնականը. մաս 18
  • 11:00-11:45: т/с Ոսկորները. մաս 3
  • 11:45-12:30: т/с Ոսկորները. մաս 4
  • 12:30-13:15: т/с Քասլ. մաս 2
  • 13:15-14:00: т/с Քասլ. մաս 3
  • 14:00-14:45: т/с Սև ցուցակ. մաս 13
  • 14:45-15:30: т/с Սև ցուցակ. մաս 14
  • 15:30-16:15: т/с Գերբնականը. մաս 17
  • 16:15-17:00: т/с Գերբնականը. մաս 18
  • 17:00-17:45: т/с Ոսկորները. մաս 5
  • 17:45-18:30: т/с Ոսկորները. մաս 6
  • 18:30-19:15: т/с Քասլ. մաս 4
  • 19:15-20:00: т/с Քասլ. մաս 5
  • 20:00-20:45: т/с Սև ցուցակ. մաս 15
  • 20:45-21:30: т/с Սև ցուցակ. մաս 16
  • 21:30-22:15: т/с Գերբնականը. մաս 19
  • 22:15-23:00: т/с Գերբնականը. մաս 20
  • 23:00-23:45: т/с Ոսկորները. մաս 5
  • 23:45-00:30: т/с Ոսկորները. մաս 6