Телеканал "Армения ТВ"

Страна вещания:
Неизвестно
Язык вещания:
Неизвестно

Программа на сегодня

  • Показать прошедшие
  • 23:40-00:20: т/с Ոսկե դպրոց
  • 00:20-01:00: т/с Դոմինո
  • 01:00-01:50: Ժամը լրատվական
  • 01:50-02:30: Նռան հատիկ
  • 02:30-03:10: т/с Միլիոնը թակարդում
  • 03:10-03:40: т/с Ոսկե դպրոց
  • 03:40-04:10: Ներս արի
  • 04:10-05:00: Իմացիր ավելին
  • 05:00-05:50: Ժամը լրատվական
  • 05:50-06:30: Զանգիր,ասեմ
  • 06:30-07:10: Նռան հատիկ
  • 07:10-07:50: т/с Միլիոնը թակարդում
  • 07:50-08:25: т/с Բոլոլա
  • 08:25-09:00: т/с Ֆուլ Հաուս
  • 09:00-09:20: Ժամը լրատվական
  • 09:20-11:00: Բարի լույս
  • 11:00-11:20: Ժամը լրատվական
  • 11:20-12:10: Նռան հատիկ
  • 12:10-13:00: Աշխարհի համերով
  • 13:00-13:35: т/с Ոսկե դպրոց
  • 13:35-14:10: Աճպարարության վարպետները
  • 14:10-15:00: т/с Միլիոնը թակարդում
  • 15:00-15:20: Ժամը լրատվական
  • 15:20-16:00: т/с Դեպի ճամբար
  • 16:00-16:50: Զանգիր,ասեմ
  • 16:50-17:30: т/с Բոլոլա
  • 17:30-18:10: т/с Ֆուլ Հաուս
  • 18:10-19:00: Նռան հատիկ
  • 19:00-19:50: Ժամը գլխավոր թողարկում
  • 19:50-20:30: Իմացիր ավելին
  • 20:30-21:20: Ֆուտբոլային շոու
  • 21:20-22:00: т/с Բոլոլա
  • 22:00-22:50: Ներս արի
  • 22:50-23:30: т/с Դեպի ճամբար
  • 23:30-00:10: т/с Ֆուլ Հաուս

Программа на завтра (13.07.2024)

  • 23:30-00:10: т/с Ֆուլ Հաուս
  • 00:10-01:00: т/с Ոսկե դպրոց
  • 01:00-01:50: Ժամը լրատվական
  • 01:50-02:30: Նռան հատիկ
  • 02:30-03:10: т/с Միլիոնը թակարդում
  • 03:10-03:35: т/с Ոսկե դպրոց
  • 03:35-04:15: Ներս արի
  • 04:15-05:00: Աշխարհի համերով
  • 05:00-05:50: Ժամը լրատվական
  • 05:50-06:30: Զանգիր,ասեմ
  • 06:30-07:10: Նռան հատիկ
  • 07:10-07:50: т/с Միլիոնը թակարդում
  • 07:50-08:25: т/с Բոլոլա
  • 08:25-09:00: т/с Ֆուլ Հաուս
  • 09:00-09:20: Ժամը լրատվական
  • 09:20-11:00: Համերգային ծրագիր
  • 11:00-11:20: Ժամը լրատվական
  • 11:20-12:05: Նանե
  • 12:05-12:50: т/с Ֆուլ Հաուս
  • 12:50-13:30: т/с Ոսկե դպրոց
  • 13:30-14:10: т/с Բոլոլա
  • 14:10-15:00: т/с Միլիոնը թակարդում
  • 15:00-15:20: Ժամը լրատվական
  • 15:20-16:00: т/с Բոլոլա
  • 16:00-16:50: Զանգիր,ասեմ
  • 16:50-17:30: т/с Դեպի ճամբար
  • 17:30-18:10: т/с Ֆուլ Հաուս
  • 18:10-19:00: Նռան հատիկ
  • 19:00-19:30: Ժամը գլխավոր թողարկում
  • 19:30-20:10: т/с Բոլոլա
  • 20:10-20:50: т/с Դեպի ճամբար
  • 20:50-21:50: т/с Ֆուլ Հաուս
  • 21:50-23:15: Մենք մերոնցով
  • 23:15-23:50: Աճպարարության վարպետները
  • 23:50-00:30: Ներս արի