Телеканал "Arena Sport 1"

Страна вещания:
Неизвестно
Язык вещания:
Неизвестно

Программа на сегодня

  • Показать прошедшие
  • 00:00-00:30: Zona zdravog sporta
  • 00:30-01:00: Oni žive za fudbal - ep. 132 FK ŠUMADINAC - Stojkin
  • 01:00-03:00: ENGLESKA LIGA: Man. United - Sheffield
  • 03:00-05:00: ENGLESKA LIGA: Everton - Liverpool
  • 05:00-07:00: ENGLESKA LIGA: Arsenal - Chelsea
  • 07:00-09:00: ENGLESKA LIGA: Newcastle - West Ham
  • 09:00-11:00: ENGLESKA LIGA: Sheffield - Fulham
  • 11:00-11:30: ENGLESKA LIGA: PL Stories ep. 6
  • 11:30-12:00: ENGLESKA LIGA: Netbusters 30. kolo
  • 11:30-12:20: ENGLESKA LIGA: Netbusters 30. kolo
  • 12:00-12:15: Tv Sport
  • 12:15-13:00: LIVE! F4 ITALIAN CHAMPIONSHIP: Mugello, Race 1
  • 12:20-13:00: LIVE! F4 Mugello: Race 1
  • 13:00-15:00: ENGLESKA LIGA: Liverpool - Sheffield
  • 15:00-17:00: ENGLESKA LIGA: Chelsea - Man. United
  • 17:00-18:00: LIVE! SVETSKO PRVENSTVO: Finala
  • 18:00-19:50: ENGLESKA LIGA: Man. United - Liverpool
  • 18:00-19:55: ENGLESKA LIGA: Man. United - Liverpool
  • 19:50-20:45: LIVE! F4 ITALIAN CHAMPIONSHIP: Mugello, Race 1
  • 19:55-21:00: LIVE! F4 Mugello: Race 2
  • 20:45-21:00: Tv Sport
  • 21:00-00:00: LIVE! MLB: St. Louis - Chicago

Программа на завтра (14.07.2024)

  • 00:00-00:30: DIREKT
  • 00:00-01:00: DIREKT
  • 00:30-01:00: Zona zdravog sporta
  • 01:00-03:00: ENGLESKA LIGA: Newcastle - Tottenham
  • 03:00-05:00: ENGLESKA LIGA: Crystal Palace - West Ham
  • 05:00-07:00: CHAMPIONSHIP: Ipswich - Bristol, 5.3
  • 07:00-09:00: ENGLESKA LIGA: Tottenham - Arsenal
  • 09:00-11:00: ENGLESKA LIGA: West Ham - Liverpool
  • 11:00-11:30: ENGLESKA LIGA: PL Stories ep. 7
  • 11:30-12:00: ENGLESKA LIGA: Netbusters 32. kolo
  • 11:30-12:20: ENGLESKA LIGA: Netbusters 32. kolo
  • 12:00-12:15: Tv Sport
  • 12:15-13:00: LIVE! F4 ITALIAN CHAMPIONSHIP: Mugello, Race 3
  • 12:20-14:00: LIVE! F4 Mugello: Race 3
  • 13:00-14:00: ENGLESKA LIGA: Pregled sezone
  • 14:00-16:15: LIVE! FIBA 3X3 WT ALMATY: Četvrtfinala
  • 16:15-18:15: LIVE! FIBA 3X3 WT ALMATY: Polufinala i finale
  • 16:15-19:30: LIVE! FIBA 3X3 WT ALMATY: Polufinala i finale
  • 18:15-19:30: INDYCAR: Ohio, pregled
  • 19:30-22:30: LIVE! INDYCAR: Iowa Speedway One Step 250
  • 22:30-00:30: ENGLESKA LIGA: Brentford - Newcastle